Iraanse autoriteiten hebben een premie op het hoofd van de Amerikaanse president Donald Trump gezet tijdens de op televisie uitgezonden begrafenis van generaal Qasem Soleimani nadat hij vorige week werd vermoord.
Tijdens de op televisie uitgezonden begrafenis van de Iraanse generaal Soleimani, werd er gezegd dat door elke Iraniër in het land één dollar zou worden ingeleverd om de kop van Donald Trump te laten rollen.
“Iran has 80 million inhabitants. Based on the Iranian population, we want to raise $80million which is a reward for those who get close to the head of President Trump,” , volgens en24.
Soleimani, de vooraanstaande militaire commandant van Iran, werd vrijdag gedood tijdens een Amerikaanse drone-aanval op zijn konvooi op de luchthaven van Bagdad.
Bron: The Mirror